کاتالوگ محصولات

تهویه مطبوع میتسوبیشی
هایسنس

شرکت دولتی صنایع الکترونیک چینی چندملیتی است، که در زمینه تولید لوازم خانگی بزرگ، دستگاه‌های گیرنده دیجیتال تلویزیون، ترمینال‌های رایانه، تجهیزات تهویه مطبوع، دستگاه‌های تلفن همراه و تبلت، صندوق‌ها و پایانه‌های فروش فعالیت می‌نماید.
شرکت های‌سنس در سال ۱۹۶۹ راه‌اندازی شد و اکنون دارای ۱۳ کارخانه تولیدی در چین و بیش از ۴۰ شرکت تابعه در آسیا، آمریکای شمالی و جنوبی، اقیانوسیه، اروپا و آفریقا می‌باشد.
دفتر مرکزی این شرکت در شهر چینگ‌دائو، جمهوری خلق چین قرار دارد و بخشی از سهام آن در بازارهای بورس اوراق بهادار هنگ کنگ و بورس شانگهای معامله می‌شود.

شرکت صنایع الکترونیک و تجهیزات الکتریکی ژاپنی چندملیتی است که در سال ۱۹۲۱ به‌عنوان شرکت تابعه‌ای از میتسوبیشی راه‌اندازی شد. دفتر مرکزی این کورپوریشن در مارونواوچی، چیودا، توکیو، ژاپن قرار دارد و سهام آن در بازارهای بورس توکیو و بورس لندن دادوستد می‌شود.
زمینه فعالیت
این شرکت در زمینه تولید پنل‌های فتوولتاییک، تجهیزات برق خورشیدی، انواع حسگرها، سامانه‌های راداری و ماهواره‌های مخابراتی، پمپ‌های حرارتی، موتورهای الکتریکی، پله برقی و آسانسور، دستگاه‌های تهویه مطبوع، کولرهای گازی و کمپرسور، سامانه‌های اتوماسیون صنعتی و ربات‌های صنعتی، ماشین‌های الکتریکی و خط‌نورد فعالیت می‌نماید.

کیا تهویه کوهسار

در حال حاضر شرکت کیاتهویه کوهسار نمایندگی رسمی و انحصاری محصولات سفارش امارات شرکت هایسنس می باشد و همزمان این شرکت نماینده شرکت میتسوبیشی الکتریک در ایران است .
دامنه محصولات این شرکت شامل اسپلیت های دیواری دور ثابت و اینورتر، ایستاده حاره ای ، اسپلیت های کانالی فول اینورتر تروپیکال سفارش امارات و VRF ، چیلر و مینی چیلر می باشد .